wdd   WR   sde2   kinnw2      wzornik4

Nasze wiatraczki wykonujemy  z folii  PCV  w siedmiu kolorach, dodatkowo malowanej w kilka wzorów, co daję  kilkanaście kombinacji kolorystycznych. Folia jest barwiona w „masie” tzn.: że cała jest w kolorze a nie tylko pomalowana na dany kolor. W związku z tym folia nie traci koloru, jest odporna na promienie słoneczne i warunki atmosferyczne.Grubość folii jest tak dobrana, aby zapewnić wiatraczkom jak najlepsze parametry. Posiada  ona odpowiednią sprężystość, co zapobiega deformowaniu i załamywaniu się listków podczas transportu i przechowywania. Plastikowe elementy mechanizmu obrotowego wiatraczków, produkowane są w kraju z krajowych  surowców, s solidne i wytrzymałe.
Wiatraczki wykonujemy w następujących średnicach -, 22 cm, 16,5 cm oraz 15,5 cm
Wiatraczki są pakowane w kartony po 100 sztuk lub krotność 100. Standardowo w kartonie znajdują się zmiksowane wzory ,dodatkowo istnieje możliwość wykonania dowolnej konfiguracji kolorystycznej według własnych potrzeb. Wszystkim naszym klientom chcącym współpracować przez dłuższy czas,  proponujemy stojaki do prezentacji i sprzedaży. Wszystkim  stałym odbiorcom zapewniamy serwis tzn.: wymieniamy uszkodzone i dostarczamy części do naprawy.

Z przedstawionych kolorów folii i nadruków, wykonyjemy kilkanaście wzorów kolorystycznych wiatraczków. W kartonie znajdują się wszystkie kolory i rodzaje nadruku w proporcjonalnych ilościach.
Istnieje możliwość zamówienia wybranych przez Państwa kolorów lub wzorów.

duze-str